Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Pielęgniarka Roku 2012 II etap w Poznaniu Drukuj Email
05.03.2013.

W dniu 1 marca 2013 roku w Katedrze Nauk Społecznych Wydziału Nauk o Zdrowiu UMP
w Poznaniu odbył się II etap VIII Ogólnopolskiego Konkursu „Pielęgniarka Roku 2012”. W konkursie wzięło udział 17 osób z następujących zakładów opieki zdrowotnej naszego regionu: Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu,  ZOZ w Gnieźnie oraz z Pleszewskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. Przewodniczącą Komisji Konkursowej była przedstawiciel Komisji Głównej Konkursu przy Zarządzie Głównym PTP – pani Małgorzata Walczak. W pracach komisji udział wzięły przedstawicielki Oddziału PTP w Poznaniu: Angela Marciszewska, Jolanta Zgrabczyńska, Kinga Witczak-Błoszczyk oraz Aleksandra Kopińska.

Najwyższą liczbę punktów na poziomie eliminacji wojewódzkich, uzyskały dwie uczestniczki Konkursu: pani Dorota Korzeniewska i pani Maria Wojciechowska z Pleszewskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

                                                      

Kolejne miejsce zajęła pani Agnieszka Michalak także z Pleszewskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. , a trzecie miejsce pani Karolina Przybyłek z Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu.  Wszystkim uczestniczkom konkursu serdecznie gratulujemy i jednocześnie dziękujemy za poniesiony trud zmagań konkursowych, poświęcony czas i zaangażowanie. Laureatkom etapu wojewódzkiego Konkursu życzymy powodzenia na eliminacjach krajowych.Wyrazy wdzięczności i podziękowania składamy także wszystkim Pielęgniarkom Naczelnym/Przełożonym, które podejmują się współpracy z Polskim Towarzystwem Pielęgniarskim, wyłaniają kandydatów do udziału w Konkursie, na poziomie zakładu opieki zdrowotnej oraz angażują się w organizację konkursu.Przygotowała:

Aleksandra Kopińska

Przewodnicząca Oddziału PTP w Poznaniu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »