Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Rekrutacja pielęgniarek/pielęgniarzy do projektu z FRSI Drukuj Email
10.09.2012.

Obecnie trwa nabór bibliotek do projektu "Edukacja zdrowotna w bibliotece - pielęgniarstwo dla społeczności lokalnej", a od 19 września 2012r. rozpocznie się rekrutacja specjalistów pielęgniarstwa w zakresie zgodnym z tematyką spotkań - prelekcji w bibliotekach tzn promocji i profilaktyki w chorobach cywilizacyjnych, promocji i profilaktyki w chorobach nowotworowych, a także przeciwdziałaniu urazom i wypadkom drogowym. Szczególnie liczymy na członków PTP z terenów województw objętych projektem: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego,warmińsko-mazurskiego, śląskiego oraz zachodniopomorskiego.

 

Osoby zainteresowane czynnym udziałem proszę o przesłanie swojego zgłoszenia na adres koordynatora projektu: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , w tytule wiadomości wpisując: REKRUTACJA SPECJALISTÓW.

 

Formularz zgłoszenia znajdą Państwo tutaj: http://www.pum.edu.pl/__data/assets/file/0004/51673/Zalacznik-1-zyciorys-kandydata-do-projektu-EZwB.doc

Dotychczasowe doświadczenie w roli edukatora zdrowia nie jest konieczne, niemniej jednak kandydat powinien posiadać wiedzę z zakresu jednego z wybranych tematów spotkań - prelekcji, planowanych w projekcie. Kryterium rozstrzygającym będzie ocena potencjału kandydata do nawiązania realnej współpracy z bibliotekarką/rzem reprezentującym poszczególne biblioteki zakwalifikowane do projektu.

Istotną rolę przy tej ocenie odgrywać będą: miejsce zamieszkania, miejsce wykonywania i zakres dotychczasowych zadań zawodowych, a także doświadczenia społecznikowskie kandydata.

Ponadto warto przedstawić rekomendacje oddziału lub koła PTP, do którego przynależność deklaruje kandydat.

 

 

Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami związanymi z projektem, zachęcam do zadawania pytań koordynatorowi projektu: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »