Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Warsztaty z samoobrony. Drukuj Email
05.07.2011.

11 czerwca 2011 pielęgniarki Mazowsza zaproszono na niezwykłe Warsztaty z samoobrony. Uczestniczki na zakończenie zajęć stwierdziły,że warto było poznać własne możliwości w zakresie obrony życia przed atakiem agresji.

Mistrzowie Walk Wschodu z niezwykłą konsekwencją wymagali stu procentowej aktywnej reakcji od zaraz po pokazie i omówieniu sposobów obrony uwzględniając( kto zaatakuje i dzie). Niby wszystko wiadomo, a jednak jak trzeba było wykonać wielokrotnie obronę lub atak pot płynął po twarzy i plecach. Wszystkim towarzyszyła troska, radość i miłość człowieka do człowieka. Bronić się już potrafimy. Nikt nie mógł niczego udawać. Rzetelnie i autentycznie poznaliśmy wszystko co towarzyszy takim zdarzeniom.

Wiemy,również, że nabyte umiejętności wymagają ciągłych ćwiczeń. Tu nic nie można udawać. Wgrywamy życie własne bądź jesteśmy mocno poszkodowane.

Warto było uczestniczyć i nabyć umiejętności dla własnych osobistych korzyści Możemy uczyć i ostrzegać rodziny, a w szczególności dzieci. Bezpieczeństwo własne wymaga wiedzy i umiejętności.


mgr Małgorzata Lisowska


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »