Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Ekspert ICN w dziedzinie zdrowia psychicznego 2009-2013 Drukuj Email
16.10.2010.

Szanowni Państwo,

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Pani dr Anna Hajduk została powołana przez Międzynarodową Radę Pielęgniarek do grona ekspertów Międzynarodowej Rady Pielęgniarek i Położnych w dziedzinie zdrowia psychicznego na lata 2009 – 2013.

Dr n. med. ANNA HAJDUK jest specjalistą z pielęgniarstwa psychiatrycznego, konsultantem krajowym w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego, pełni funkcję kierownika Samodzielnej Pracowni Pielęgniarstwa Klinicznego na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Pani A. Hajduk ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu oraz studium doktoranckie na Pomorskiej Akademii Medycznej w 2002 r.. Pracę zawodową rozpoczęła na stanowisku nauczyciela zawodu w oddziałach psychiatrycznych. Jest także absolwentką 4-letniego kursu psychoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Autorka licznych publikacji naukowych z zakresu psychiatrii i pielęgniarstwa psychiatrycznego. Zadaniem Eksperta jest m.in. opracowywanie raportów dla ICN o sytuacji pielęgniarstwa w Polsce oraz recenzowanie materiałów dotyczących danej specjalności.
Więcej informacji na stronie http://www.pum.edu.pl/aktualnosci/dr-anna-hajduk-konsultant-krajowy-w-dziedzinie-pielegniarstwa-psychiatrycznego

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »