Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Oddział Mazowiecki: Wrażenia po Konkursie Drukuj Email
24.03.2010.

Przesyłam moje wrażenia po udziale w Konkursie "Pielęgniarka Roku 2009" w Warszawie.

 

 

Pracuję w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Reumatologii w szpitalu MSWiA w Warszawie. Pełnie obowiązki starszej pielęgniarki z trzydziestoletnim stażem pracy.

Na udział w eliminacjach zgłosiła mnie Pani Oddziałowa, która zachęca wszystkie moje koleżanki - pielęgniarki do podwyższania swoich kwalifikacji, poprzez  udział w konkursach i nie tylko, ale także poprzez różnego rodzaju kursy dokształcające,  studia itp.

Podejmując decyzję o wzięciu udziału w konkursie "Pielęgniarka Roku 2009" biłam się z myślami czy sobie poradzę, czy moje doświadczenie i zdobyta wiedza wystarczą mi na uzyskanie zadowalających wyników. Zastanawiałam się czy stres zezwoli mi na zebranie myśli i rozwiązanie testu, który był dośc trudny. Wymagał koncentracji, myślenia perspektywicznego i dużego doświadczenia zawodowego.

Po raz pierwszy wziełam udział w tego typu konkursie, to doświadczenie pozwoliło mi na sprawdzenie swoich umiejętności i wiedzy. Jestem bardzo zadowolona z osiągnięcia tak wysokiego miejsca i zakwalifikowania się do ostatniego etapu eliminacji.

 

 

Maria Kaczmarczyk

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »