Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Szymon Bielicki Drukuj Email
20.03.2015.
Szymon Bielicki

finalista II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Pomorski Oddział PTP

Jestem osobą uwielbiającą świat fantastyki, ale nie oznacza to, że chodzę z głową  w chmurach. Wręcz przeciwnie, jestem osobą mocno stąpająca po ziemi i dążącą do wyznaczonych przez siebie celów.

Swoją przygodę z ochroną zdrowia rozpocząłem w roku 2009 jako absolwent studiów licencjackich na kierunku Ratownictwo Medyczne w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.  W tym samym roku, z powodów czysto ekonomicznych rozpocząłem studia na kierunku Pielęgniarstwo w  Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Po ukończeniu tych studiów, okazało się, że Pielęgniarstwo stało się moją dewizą życiową, zawodem, który pragnę wykonywać. Dlatego w roku 2015 roku uzyskałem tytuł Magistra Pielęgniarstwa, natomiast w roku 2017 roku tytuł Specjalisty Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki.

W obecnej chwili, można mnie spotkać głównie na oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, jak i sporadycznie na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Szpitalu Specjalistycznym im. F. Ceynowy w Wejherowie. Cały pozostały czas wolny od obowiązków pracy, staram się poświęcać Mojej rodzinie (dwójce wspaniałych dzieci i ukochanej żonie).

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »