Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Anna Janota Drukuj Email
20.03.2015.
Anna Janota

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Łódzki Oddział PTP

Swoją pracę w zawodzie rozpoczęłam we wrześniu 2006 roku na Oddziale Gastroenterologii i Alergologii Dziecięcej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Uniwersyteckim Centrum Pediatrii im. M. Konopnickiej w Łodzi. Miało to miejsce bezpośrednio po ukończeniu studiów licencjackich na Wydziale Pielęgniarstwa i Położnictwa na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Po 9 miesiącach rozpoczęłam pracę w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym z Działem Przyjęć w tym samym szpitalu. W 2008 roku ukończyłam studia II stopnia na Wydziale Pielęgniarstwa i Położnictwa a w 2012 roku uzyskałam tytuł Pielęgniarki Specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego.

Ustawicznie podnoszę swoje kwalifikacje przez samokształcenie i udział w kursach i szkoleniach. W Szpitalnym Oddziale Ratunkowym pracuję do dziś; od 1 grudnia 2017 roku już jako pielęgniarka oddziałowa.

Ogromnym zaszczytem jest dla mnie reprezentowanie szpitala i całego województwa łódzkiego w ogólnopolskim finale konkursu.

Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką i mamą trzech wspaniałych córek. W wolnym czasie realizuję swoją pasję jaką jest rękodzieło. Uwielbiam wędrówki po górach i dobrą książkę.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »