Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Anna Gajek Drukuj Email
20.03.2015.
Anna Gajek

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Świętokrzyski Oddział PTP

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu. Studia magisterskie ukończyłam w Instytucie Pielęgniarstwa i Położnictwa w 2016 roku. Obecnie jestem na finiszu kształcenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego i przygotowuję się do egzaminu na jesień 2018 roku.

Po ukończeniu Medycznego Studium Zawodowego w Morawicy rozpoczęłam pracę w Szpitalu Miejskim na oddziale wewnętrznym. W roku 2000 zatrudniłam się w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy na męskim oddziale psychiatrycznym, gdzie pracuję do dziś. Dodatkowo od 2005 roku pracuję z seniorami w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym i Rehabilitacyjnym w Bilczy.

Swoją wiedzę pogłębiam biorąc udział w konferencjach i szkoleniach. Posiadam kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa psychiatrycznego i opieki długoterminowej oraz kursy specjalistyczne i dokształcające.

W życiu prywatnym jestem żoną i szczęśliwą mamą tegorocznego maturzysty. Czas wolny staram się poświęcać najbliższym, lubię morze i caravaning. Jako laureatka II etapu konkursu mam zaszczyt reprezentować swoje województwo w eliminacjach ogólnopolskich.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »