Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Diana Karolina Maniak Drukuj Email
20.03.2015.
Diana Karolina Maniak

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Warmińsko-mazurski Oddział PTP

Jestem absolwentką studiów pierwszego i drugiego stopnia na kierunku Pielęgniarstwo Wydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Aktualnie kontynuuję naukę na studiach III stopnia w Collegium Medicum na Wydziale Lekarskim UWM w Olsztynie. W międzyczasie ukończyłam także studia licencjackie na kierunku Fizjoterapia Olsztyńskiej Szkoły Wyższej. Zarówno w trakcie studiów jak i okresie pracy doskonalę swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w konferencjach, warsztatach szkoleniowych i kursach.

W 2016 roku podjęłam pracę w Wojewódzki Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie w Oddziale Klinicznym Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Onkologicznej. Aktualnie nie wyobrażam sobie pracy w oddziale o innej specyfice niż zabiegowa. Doskonalę także swoje umiejętności dydaktyczne kształcąc studentów kierunku Pielęgniarstwo w pracowni umiejętności pielęgniarskich.

Czuję ogromny zaszczyt mogąc reprezentować szpital i województwo Warmińsko- Mazurskie w ogólnopolskim etapie tak prestiżowego dla pielęgniarek konkursu. W wolnych chwilach, chociaż nie mam ich zbyt wiele, lubię spędzić wieczór z dobrą książką bądź spotykając się z przyjaciółmi.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »