Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Barbara Bonisławska Drukuj Email
20.03.2015.
Barbara Bonisławska

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Warmińsko-mazurski Oddział PTP

Zawód pielęgniarki zaszczepiła we mnie moja mama, za co jej bardzo dziękuję.

Ukończyłam Liceum Medyczne Wydział Pielęgniarstwa uzyskując tytuł Pielęgniarki Dyplomowanej. Pierwszą pracę podjęłam w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie w oddziale kardiologii z OINK. Zainteresowana bardzo tę dziedziną medycyny postanowiłam rozwijać się i poznawać głębsze tajniki serca. Od 2005 roku realizuję się wykonując zawód pielęgniarki w interdyscyplinarnym oddziale kardiochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie, który został objęty honorowym patronatem przez wielki autorytet prof. dr hab. n. med. Zbigniewa Religę. W 2008 r. uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii, a następnie tytuł licencjata pielęgniarstwa. Obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich na kierunku Pielęgniarstwo Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Warmińsko-mazurskiego w Olsztynie.

Ponadto systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje podyplomowe uczestnicząc w kursach kwalifikacyjnych i specjalistycznych, a także z wielką przyjemnością uczestniczę w konferencjach szkoleniowo-naukowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z innymi pielęgniarkami poprzez rolę wykładowcy w Ośrodkach Kształcenia Podyplomowego. Z wielką satysfakcją będę reprezentować warmińsko-mazurskie środowisko pielęgniarskie w prestiżowym Konkursie Pielęgniarka/Pielęgniarz roku 2017.

Prywatnie uwielbiam naturę, fascynuje mnie praca we własnym ogrodzie i spędzanie czasu na łonie natury. Latem jeżdżę na rowerze, zimą na nartach, a wieczorem lubię dobry film i ciepło domowego „ogniska”.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »