Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Anna Sztal Drukuj Email
20.03.2015.
Anna Sztal

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Lubelski Oddział PTP

Jestem absolwentką Medycznego Studium Zawodowego im. Stanisława Liebharta w Lublinie. Po uzyskaniu prawa wykonywania zawodu podjęłam pracę na Oddziale Neurochirurgii i Neurochirurgii Dziecięcej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie, gdzie pracuję do dnia dzisiejszego. W 2011 roku uzyskałam tytuł licencjata pielęgniarstwa na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie a obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W ubiegłym roku uzyskałam tytuł Pielęgniarki Specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego.

Praca na Oddziale Neurochirurgii wymaga dużo energii i zaangażowania. Każdy dyżur jest inny, przynosi nowe wyzwania i doświadczenia. Znacznym wsparciem jest zgrany zespół i dobra atmosfera. Pomoc drugiemu człowiekowi daje wiele satysfakcji, a wszystko to sprawia, że zawód pielęgniarki jest zawodem niezwykłym i rozwijającym.

Wolny czas spędzam z rodziną, mężem i dwójką dzieci. Lubię pracę w ogrodzie oraz wyprawy rowerowe, te krótkie i te dłuższe. Bardzo miło wspominam wyprawę do Rumunii, gdzie wspólnie z mężem przejechaliśmy naszymi jednośladami ponad 500 km po tym pięknym kraju.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »