Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Katarzyna Tarkowska Drukuj Email
20.03.2015.
Katarzyna Tarkowska

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Podkarpacki Oddział PTP

W 2008 roku ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pielęgniarstwo, a w 2016 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego.

Pracę w zawodzie pielęgniarki rozpoczęłam w 2010 roku w Przychodni Specjalistyczno - Diagnostycznej, jednakże praca w przychodni nie przynosiła mi satysfakcji w związku z tym w 2013 roku podjęłam pracę w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie na Oddziale Chorób Wewnętrznych, Nefrologii i Endokrynologii z Pracownią Medycyny Nuklearnej. W chwili obecnej od prawie roku pracuję w Hospicjum im. Św. Jadwigi w Przeworsku, na oddziale stacjonarnym oraz obejmuję opieką pacjentów w ramach Hospicjum domowego.

Aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę stale podnoszę swoje kwalifikacje i wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach i konferencjach.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną oraz mamą trójki urwisów - dwu córeczek i synka. Bardzo cenię czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi. Lubię czytać książki o różnorodnej tematyce.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »