Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Renata Nowak Drukuj Email
20.03.2015.
Renata Nowak

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Mazowiecki Oddział PTP

Jestem absolwentką Liceum Medycznego im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu, gdzie uzyskałam dyplom pielęgniarki. Początki mojej pracy zawodowej związane były z pracą na Sali Intensywnego Nadzoru przy Oddziale Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Miejskim w Łowiczu. W 2001 roku podjęłam pracę w Warszawie, początkowo w Szpitalu Wolskim na Oddziale Kardiologii, a od 2007 roku w CSK MSWiA w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii gdzie pracuję do dziś.

W 2015 roku ukończyłam specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i uzyskałam tytuł specjalisty. Obecnie kontynuuję na tej samej uczelni studia magisterskie. Posiadam również wykształcenie pedagogiczne i tytuł mgr filologii polskiej, mam za sobą okres pracy w Gimnazjum nr 3 w Skierniewicach jako nauczyciel polonista.

Przez cały okres swojej pracy zawodowej podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

Jest dla mnie zaszczytem reprezentowanie Mazowsza, Koleżanek i Kolegów pracujących w CSK MSWiA w finale Konkursu Pielęgniarka/ Pielęgniarz Roku 2017.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »