Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Barbara Guździoł Drukuj Email
20.03.2015.
Barbara Guździoł

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 - Dolnośląski Oddział PTP

Dołączyłam do grona pielęgniarek w 2013 roku, kończąc studnia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Tradycje pielęgniarskie w mojej rodzinie obecne są od kilku pokoleń. Moja prababcia Apolonia pracowała przed II wojną światową w szpitalu w Jarosławiu, a babcia Władysława pomagała chorym jako siostra PCK. Moje cechy charakteru oraz chęć pomocy innym utwierdziły mnie w wyborze zawodu.

Od 2014 roku pracuję na X Oddziale Chorób Wewnętrznych w WSS im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu. Dodatkowo od 2016 roku pracuję również w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Małkowicach, gdzie panuje rodzinna i przyjazna atmosfera. Chcąc rozwijać swoje umiejętności oraz podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe w 2015 roku uzyskałam tytuł magistra pielęgniarstwa. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji internistycznej.

Praca z pacjentami daje mi wiele satysfakcji, choć niekiedy bywa bardzo ciężko. W każdej sytuacji mogę liczyć na pomoc ze strony moich koleżanek pielęgniarek oraz rodziny.

Prywatnie realizuję się jako szczęśliwa żona. Wraz z mężem w wolnych chwilach wybieramy się na wycieczki w poszukiwaniu przygód. Bardzo lubimy wędrować po górach i spacerować po plaży. W tym roku czeka nas wielka przygoda w nowej roli – roli rodziców.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »