Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Adrianna Rożniecka Drukuj Email
20.03.2015.
Adrianna Rożniecka

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 - Warmińsko - Mazurski Oddział PTP

Studia licencjackie na kierunku pielęgniarstwo ukończyłam w 2014 roku, na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie. Zaraz po tym fakcie podjęłam studia magisterskie, które ukończyłam w roku 2016. Moim szczególnym zainteresowaniem jest praca z dziećmi i młodzieżą, dzięki czemu realizuję się w pracy pielęgniarki w oddziale Neurologii dla dzieci w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie, gdzie podjęłam pracę w trakcie studiów II stopnia.

W roku bieżącym rozpoczęłam studia doktoranckie w dziedzinie: medycyna, na UWM w Olsztynie. Jako pielęgniarka biorę czynny udział w szkoleniu nowych adeptów tej trudnej profesji - prowadzę zajęcia ze studentami pielęgniarstwa studiów I stopnia.

Jestem osobą ambitną, pragnę stale poszerzać swoją wiedzę zawodową i kwalifikacje, a także dzielić się już zdobytymi umiejętnościami. Celem moich działań jest promowanie zawodu pielęgniarki/pielęgniarza jako profesji dającej wiele satysfakcji oraz radości.

Wygrana w II etapie konkursu to dla mnie ogromna satysfakcja. Cieszę się bardzo z wyróżnienia, którym jest możliwość reprezentowania mojego zakładu pracy, a także województwa w III etapie konkursu.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »