Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Joanna Czerwińska Drukuj Email
20.03.2015.
Joanna  Czerwińska

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 - Łódzki Oddział PTP

Pamiętam, kiedy będąc na stażu podyplomowym, zastanawiałam się na jakim oddziale chciałabym pracować. Jednego byłam pewna – nie chcę pracować na intensywnej terapii ani na pediatrii. Cóż, życie bywa nieprzewidywalne i zaskakujące… Dziś mija 16 lat odkąd pracuję na Oddziale Intensywnej Terapii i Anestezjologii dla Dzieci w SP ZOZ CSK UM w Łodzi Ośrodek Pediatryczny im. Marii Konopnickiej. I co ważniejsze, nie zamieniłabym go na inny, tu odnalazłam swoje miejsce.

W 2010 roku uzyskałam tytuł magistra pielęgniarstwa na UM w Łodzi, a 2015 roku tytuł specjalisty pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii. Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję nie tylko w pracy z pacjentami, ale również podczas szkolenia i wprowadzania do zawodu kolejnych młodych pielęgniarek i położnych. Poczucie, że rozpaliło się w kimś chęć i zapał do zawodu pielęgniarki daje dużo radości i satysfakcji.

Prywatnie jestem szczęśliwą czterdziestolatką. Lubię spotykać i poznawać nowych ludzi. Cieszą mnie chwile spędzane z bliskimi oraz przyjaciółmi. Interesuje mnie teatr, a także dobry kryminał.

W ostatnim czasie miałam możliwość odwiedzenia Ghany, która urzekła mnie swą barwną kulturą i otwartością ludzi.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »