Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Agata Szlachta Drukuj Email
20.03.2015.
Agata Szlachta

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 - Lubelski Oddział PTP

Jestem absolwentką Medycznego Studium Zawodowego we Wrocławiu. Dyplom pielęgniarki uzyskałam w 1989 roku po czym rozpoczęłam pracę w Szpitalu im. Jana Bożego w Lublinie na Oddziale Chirurgii Ogólnej. W 2004 roku ukończyłam specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego. W latach 2004-2006 pracowałam w Chirurgicznej Izbie Przyjęć, wyżej wymienionego szpitala, jako z-ca pielęgniarki oddziałowej. Jednocześnie podjęłam uzupełniające studia licencjackie na Akademii Medycznej w Lublinie. Tytuł licencjata pielęgniarstwa uzyskałam w 2006 roku. W czerwcu tego samego roku podjęłam pracę w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie w Klinice Kardiochirurgii, gdzie pracuję do chwili obecnej. Aktualnie jestem studentką II roku studiów magisterskich Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W konkursie Pielęgniarka Roku wzięłam udział po raz drugi. Tytuł finalistki to dla mnie cenna nagroda, która stanowi duże wyzwanie, a jednocześnie zaszczyt, że będę mogła reprezentować swój szpital oraz całe województwo lubelskie na ogólnopolskim etapie konkursu.

Zawód pielęgniarki sprawia mi radość i czerpię z niego wiele satysfakcji. Nigdy nie żałowałam swojej decyzji i przez wszystkie lata pracy, nie pomyślałam, że chciałabym być kimś innym. Czuje się spełniona zawodowo. Oprócz tego jestem szczęśliwą matką dwóch córek.

W wolnym czasie czytam książki, jednak najbardziej lubię spędzać czas na działce, gdzie uprawiam kwiaty i zioła. Uwielbiam także spacery oraz podróże.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »