Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Joanna Ruszel Drukuj Email
20.03.2015.
Joanna Ruszel

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 - Śląski Oddział PTP

Od najmłodszych lat pomagałam ludziom i pragnęłam zostać pielęgniarką.

Dyplom ukończenia Liceum Medycznego uzyskałam w 1986 roku. Podjęłam pracę w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Oddziale Chorób Wewnętrznych. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach specjalistycznych i kwalifikacyjnych, szkoleniach i konferencjach. W 2008 roku uzyskałam tytuł licencjata pielęgniarstwa w Wyższej Szkole Zarządzania w Częstochowie.

Specjalistą w dziedzinie pielęgniarstwa zachowawczego zostałam 2010 roku. Po uzyskaniu świadectwa Studiów Podyplomowych z przygotowania pedagogicznego podjęłam pracę w szkole policealnej – wykładam przedmioty medyczne na kierunku Opiekun Medyczny. W latach 2000 – 2005 pracowałam w Domowej Opiece Paliatywnej, w latach 2002 - 2005 w Oddziale Medycyna Paliatywnej. Od roku 2006 pracuję jako pielęgniarka rodzinna w CM „Amicis” w Częstochowie.

Praca zawodowa daje mi dużo satysfakcji i spełnienia. Staram się być wsparciem dla pacjenta w różnych etapach jego życia. Zdobycie tytułu laureata w tegorocznym konkursie „Pielęgniarka Roku” na szczeblu wojewódzkim jest dla mnie wielkim wyróżnieniem i wyzwaniem.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »