Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Renata Nowak Drukuj Email
20.03.2015.
Renata Nowak

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 - Pomorski Oddział PTP

Moja przygoda z pielęgniarstwem zaczęła się w 2008 roku kiedy to podjęłam studia I stopnia na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Po ich ukończeniu z wynikiem bardzo dobrym w 2011 roku uzyskałam prawo wykonywania zawodu. Trzy lata nauki i praktyk zawodowych rozbudzały i podsycały moją ciekawość, chęć niesienia pomocy i rozwoju, dlatego od razu rozpoczęłam studia II stopnia i w 2013 roku ukończyłam je również z wynikiem bardzo dobrym.

Jednocześnie w 2012 roku podjęłam pracę w pierwszej placówce którą był Szpital im. św. Rodziny w Rudnej Małej koło Rzeszowa na oddziale Ortopedii i Chirurgii Ogólnej. Obecnie pracuję w klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywam uczestnicząc również w wielu szkoleniach, konferencjach, kursach. W listopadzie ubiegłego roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki.

Od 2015 roku aktywnie biorę udział w działaniach Stowarzyszenia Na Rzecz Ratownictwa „Adiutare” w Gdańsku.

Praca i rozwój zawodowy pochłaniają dużą część mojego czasu, mimo to staram się nie zaniedbywać pozostałych pasji i rozwijać zainteresowania związane z psychologią, literaturą, turystyką górską, muzyką, podróżami.

Rodzina i Przyjaciele dają mi siłę i odwagę, a każdy pacjent jest sensem i celem wszystkich moich zawodowych działań. Udział w konkursie „Pielęgniarka Roku” jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i wyzwaniem. Cieszę się, że mogę reprezentować województwo Pomorskie na etapie krajowym.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »