Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Renata Grabowska Drukuj Email
20.03.2015.
Renata Grabowska

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2015 - Kujawsko-Pomorski Oddział PTP

Jestem laureatką II etapu konkursu „Pielęgniarka Roku 2015”. Reprezentuję Oddział Kujawsko- Pomorski PTP. Od kilkunastu lat mieszkam w Bydgoszczy wraz z rodziną – mężem, 19 letnim synem, oraz 5 letnią córką.

Pracuję od 20 lat w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im dr Jana Biziela w Klinice Alergologii, Immunologii Klinicznej i Chorób Wewnętrznych. Ukończyłam Medyczne Studium Pielęgniarskie w Inowrocławiu, studia pielęgniarskie w Collegium Medicum im L. Rydygiera w Bydgoszczy, oraz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego. Mam także przyjemność prowadzić warsztaty i szkolenia dla pielęgniarek, oraz zajęcia ze studentami pielęgniarstwa i położnictwa Wydziału Nauk o Zdrowiu.

Uważam, że aby praktyczne pielęgniarstwo mogło być wykonywane profesjonalnie, należy nieustanie pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności, dlatego też sama uczestniczę w konferencjach, kursach i szkoleniach.

W czasie wolnym lubię spędzać czas z rodziną, pupilką kotką Madzią, czytać i oglądać kryminały, a także preferuję aktywność na świeżym powietrzu.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »