Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Michalina Dettlaff Drukuj Email
20.03.2015.
Michalina Dettlaff

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2015 - Pomorski Oddział PTP

W 2013 roku ukończyłam z wyróżnieniem Akademię Pomorską w Słupsku na kierunku Pielęgniarstwo.

Po uzyskaniu prawa wykonywania zawodu podjęłam pracę na oddziale Neurochirurgii Szpitala Copernicus Sp. z o. o. im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku, gdzie pracuję do tej pory. W tym samym roku podjęłam dzienne studia II stopnia w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Pielęgniarstwo - dyplom magisterski uzyskałam w czerwcu 2015 roku.

W kwietniu 2015 roku dołączyłam do świeżo reaktywowanego Gdańskiego Oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Pielęgniarek i Położnych Polskich, którego obecnie jestem przewodniczącą. W lipcu 2015 roku dołączyłam do Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego. W styczniu 2016 roku zaangażowałam się w utworzenie Komisji do spraw młodych Pielęgniarek i Położnych działającej przy Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku, w której pełnię funkcję sekretarza.

Moją pasją od zawsze była medycyna. Zaangażowanie w promocję zawodu, rozwój naukowy i zgłębianie historii pielęgniarstwa jest realizacją tych pasji. W czasie wolnym podróżuję, jeżdżę na nartach, żegluję… Od 6 lat łączę te zainteresowania z pracą z młodzieżą, jako animatorka na Rekolekcjach Sercańskich. Udział w Konkursie na Pielęgniarkę Roku traktuję jako wyróżnienie a jednocześnie wyzwanie, któremu mam nadzieję sprostać.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »