Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Agnieszka Krawczyk-Sarna Drukuj Email
20.03.2015.
Agnieszka Krawczyk-Sarna

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2015 - ¦l±ski Oddział PTP

Jestem pielęgniark± z dwunastoletnim stażem. W trakcie nauki pracowałam jako wolontariusz na oddziale opieki paliatywnej w Będzinie. Wolontariat był bardzo ważnym momentem w moim życiu. Pomógł mi poznać zawód, wspaniałych ludzi. Nie wyobrażałam sobie innej pracy jak z moimi chorymi i na tym oddziale. Dzięki osobom, które wtedy były i s± dla mnie teraz wzorem w postępowaniu pielęgniarskim mam motywację do podejmowania nowych wyzwań i ci±gle mogę się uczyć nowych rzeczy.  

Posiadam tytuł magistra pielęgniarstwa, specjalisty pielęgniarstwa w dziedzinie opieki paliatywnej. Jestem absolwentk± studiów podyplomowych w zakresie Zarz±dzania Placówkami Służby Zdrowia, obecnie w trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa geriatrycznego. Zatrudniona jestem w Powiatowym Zespole zakładów Opieki Zdrowotnej w Będzinie. Pracuję jako pielęgniarka na Oddziale Opieki Paliatywnej i w Hospicjum Domowym. Społecznie pracuje jako wolontariusz i koordynator wolontariatu w Stowarzyszeniu Opieki Paliatywnej ,,Nadzieja" w Będzinie Pielęgniarstwo jest dla mnie pasj±, która wynika z potrzeby pomagania i towarzyszenia drugiej osobie.

Pielęgniarstwo jest moim zainteresowaniem, które staram się udoskonalać i każdego dnie jest dla mnie wyzwaniem. Praca w zawodzie daje mi dużo satysfakcji i poczucie spełnienia.

Prywatnie jestem żon±, mam± siedmioletniej Agatki.

Zainteresowania: Lubię podróżować i spędzać czas z rodzin±. Lubię otaczać się kwiatami i chętnie je uprawiam. Czytam najchętniej publikację medyczne. Lubię otaczać się ludĽmi.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »