Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Iwona Urban Drukuj Email
20.03.2015.
Iwona Urban

Finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2014 Oddziału PTP w Rzeszowie

W 2010 roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pielęgniarstwo Uniwersytetu Rzeszowskiego. Swoją pracę zawodową rozpoczęłam w 2009 roku, pracując w Centrum Medycznym Medicor w Rzeszowie. Następnie rozwój zawodowy kontynuuję jako członek zespołu terapeutycznego Klinicznego Oddziału Neurologii z Pododdziałem Leczenia Udaru Mózgu w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, gdzie pracuję do tej pory (prawie 6 lat). Podnosząc swoje kwalifikacje

zawodowe brałam udział w licznych szkoleniach i kursach specjalistycznych. W 2013 roku ukończyłam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa neurologicznego.

W mojej pracy kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta i sumiennością w wykonywaniu obowiązków. Kontakt z pacjentami w Oddziale Neurologii i Pododdziale Leczenia Udaru Mózgu stawia przede mną wiele wyzwań. Pielęgniarstwo traktuję nie tylko jako zawód, ale przede wszystkim jako profesję, która zobowiązuje do ciągłego rozwoju. Cennym doświadczeniem był dla mnie udział w Finale IX Ogólnopolskiego Konkursu „Pielęgniarka Roku 2013”.

Wolny czas lubię spędzać czytając książki reportażowe i podróżnicze, a także zdobywając szczyty polskich gór. Wszystko to pomaga mi wyciszyć się i zregenerować siły do dalszej pracy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »