Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Krystyna Minkiewicz Drukuj Email
20.03.2015.
Krystyna Minkiewicz

Finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2014 Oddziału PTP we Wrocławiu

Moje życie związane było z miastem Oleśnica, gdzie ukończyłam Liceum Medyczne im. A. Cieszyńskiego w roku 1986. Ścieżki życia zaprowadziły mnie do Wrocławia, w którym do dzisiaj mieszkam i pracuję.

W roku 2014 r. ukończyłam studia licencjackie w Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu na Wydziale Profilaktyki i Zdrowia uzyskując tytuł licencjata pielęgniarstwa, a w 2011 r. uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego. W kolejnych okresach życia zawodowego uczestniczyłam w wielu kursach specjalistycznych, konferencjach i szkoleniach o tematyce pielęgniarskiej i medycznej. Od 1986 r. pracuję w oddziale Endokrynologii Dziecięcej, który po przeobrażeniach administracyjnych był w strukturze organizacyjnej PSK nr 4, DSK 4, ASK, a obecnie w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu.

Bardzo lubię swoją pracę, zawsze staram się angażować sumiennie i odpowiedzialnie we wszystko, co robię. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje, uzupełniając wiedzę i przekazując ją koleżankom i młodszemu pokoleniu. Moim zainteresowaniem na zawsze pozostanie literatura medyczna. Prywatnie ważna jest dla mnie rodzina, a szczególnie dorastająca już córka.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »