Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Anna Martyniak-Korzeniowska Drukuj Email
18.03.2015.
Anna Martyniak-Korzeniowska

Finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2014 Oddziału PTP w Poznaniu

Tytuł pielęgniarki uzyskałam w 1991 roku, po ukończeniu Liceum Medycznego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Poznaniu a w 1995 roku tytuł magistra pielęgniarstwa na Wydziale Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej (obecnie Uniwersytet Medyczny) im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 1995 do 2012 r. pracowałam w 111 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią w Poznaniu, początkowo na stanowisku pielęgniarki w Oddziale Urazowo – Ortopedycznym, później zajmowałam się jakością i marketingiem w szpitalu, dyżurowałam w Izbie Przyjęć. W końcowym okresie mojej pracy w Szpitalu Wojskowym byłam kierownikiem Działu Statystyki i Rozliczeń Usług Medycznych. Do ważniejszych osiągnięć tamtego okresu zaliczam współpracę z Centralą NFZ w projekcie JGP jako wykładowca, uczestnictwo w projekcie : Nowoczesne zarządzanie w zakładach opieki zdrowotnej (SGH), uzyskanie tytułu pielęgniarki specjalisty w dziedzinie organizacji i zarządzania, ukończenie studiów podyplomowych "Zarządzanie Podmiotami Leczniczymi" (UE w Poznaniu).
Likwidacja Szpitala Wojskowego i włączenie jego struktur do Szpitala Klinicznego im, Heliodora Święcickiego w Poznaniu zaskutkował moim powrotem do pielęgniarstwa klinicznego. W 2013 roku rozpoczęłam pracę w Szpitalu w Puszczykowie im. prof. Stefana Tytusa Dąbrowskiego jako pielęgniarka w Oddziale Neurochirurgii. Ukończyłam w tym czasie kurs specjalistyczny EKG i RKO oraz kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwa opieki długoterminowej.

Aktualnie oprócz pracy w puszczykowskim szpitalu, etatowo pracuję jako konsultant w firmie produkującej oprogramowanie dla szpitali (HIS), a w ramach prowadzonej działalności gospodarczej zajmuję się wsparciem mniejszych podmiotów leczniczych w zakresie organizacji i obsługi umów z NFZ.

Moje zainteresowania to zarządzanie i informatyzacja w ochronie zdrowia, ale także dobra książka, zwłaszcza współczesna powieść sensacyjna oraz aktywne spędzanie wolnego czasu: fitness, taniec, turystyka, rower, pływanie. Czas wolny najchętniej spędzam z rodziną: mężem i trzema synami (21,17, 11 lat).

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »