Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Wyniki Konkursu PR 2013 w Poznaniu Drukuj Email
12.03.2014.

 

Zarząd Oddziału PTP im. Stefanii Wołynki w Poznaniu informuje
o wynikach II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2013:

W dniu 7 marca 2014 roku odbył się II etap VI Ogólnopolskiego Konkursu „Pielęgniarka Roku” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie. W konkursie wzięło udział 15 osób z różnych zakładów opieki zdrowotnej: szpitali klinicznych, szpitali wojewódzkich, powiatowych i szpitali niepublicznych. Przewodniczącą Komisji Konkursowej była pani  Małgorzata Walczak - przedstawiciel Zarządu Głównego PTP
w Warszawie oraz przedstawicielki Zarządu Oddziału PTP w Poznaniu pani Jolanta Zgrabczyńska, Zofia Grześkowiak i Katarzyna Głodowska.
 

Laureatką II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2013, z najwyższą liczbą uzyskanych punktów na poziomie eliminacji wojewódzkich, została pani Chojecka Beata z Pleszewskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. Kolejne, drugie miejsce zajęła pani Izabela Zduniak również z Pleszewskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o., natomiast trzecie miejsce zdobyła pani Magdalena Ziętek ze Szpitala Klinicznego  im. Heliodora Święcickiego UMP w Poznaniu.  

GRATULUJEMY LAUREATKOM

Wszystkim uczestniczkom konkursu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, dbałość o prestiż zawodu i promocję własnych jednostek. Podziękowania składamy także wszystkim Pielęgniarkom Naczelnym / Przełożonym, które zaangażowały się w eliminacje I etapu Konkursu w podmiocie leczniczym, typując uczestniczki Konkursu oraz stwarzając możliwości ich udziału w kolejnych eliminacjach.  

Aleksandra Kopińska   

               Przewodnicząca    

Oddziału PTP im. Stefanii Wołynki w Poznaniu     

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »