Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

RN4CAST
RN4CAST - Konferencja Kraków - Patronat PTP Drukuj Email
31.10.2008.

 

rn4castsponsors
 
Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie objęło patronatem projekt  RN4CAST  "Prognozowanie Pielęgniarstwa. Planowanie zasobów ludzkich w pielęgniarstwie". 
Uprzejmie informujemy, że podczas Międzynarodowej Konferencji Naukowej "100–lecie pielęgniarstwa w Polsce Teoria i praktyka pielęgniarstwa XXI wieku" 2-3 czerwca 2011 r. w sesjach, które będą miały miejsce  w dniu 3 czerwca," odbędzie się spotkanie partnerów RN4CAST.
Podczas spotkania obędzie prezentacja wstępnych ustaleń RN4CAST Project. 
RN4CAST jest trzyletnim projektem finansowanym w ramach siódmego programu ramowego Komisji Europejskiej Program FP7-HEALTH-2007-B. Inicjatywa ma na celu  planowanie i prognozowanie zasobów pielęgniarskich w połączeniu z wynikami leczenia pacjentów w 12 europejskich krajach: Belgia, Finlandia, Niemcy, Grecja, Irlandia, Polska, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Holandia, Wielka Brytania i Norwegia. Także trzy kraje spoza Europy - Botswana, Chiny i Republika Południowej Afryki , które to kraje są zaangażowane w badania, dzięki czemu wyniki zostaną określone w perspektywie międzynarodowej.
Czytaj