Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Pielęgniarka Roku
Agata Szlachta Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Agata Szlachta

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 - Lubelski Oddział PTP

Jestem absolwentką Medycznego Studium Zawodowego we Wrocławiu. Dyplom pielęgniarki uzyskałam w 1989 roku po czym rozpoczęłam pracę w Szpitalu im. Jana Bożego w Lublinie na Oddziale Chirurgii Ogólnej. W 2004 roku ukończyłam specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego. W latach 2004-2006 pracowałam w Chirurgicznej Izbie Przyjęć, wyżej wymienionego szpitala, jako z-ca pielęgniarki oddziałowej. Jednocześnie podjęłam uzupełniające studia licencjackie na Akademii Medycznej w Lublinie. Tytuł licencjata pielęgniarstwa uzyskałam w 2006 roku. W czerwcu tego samego roku podjęłam pracę w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie w Klinice Kardiochirurgii, gdzie pracuję do chwili obecnej. Aktualnie jestem studentką II roku studiów magisterskich Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W konkursie Pielęgniarka Roku wzięłam udział po raz drugi. Tytuł finalistki to dla mnie cenna nagroda, która stanowi duże wyzwanie, a jednocześnie zaszczyt, że będę mogła reprezentować swój szpital oraz całe województwo lubelskie na ogólnopolskim etapie konkursu.

Zawód pielęgniarki sprawia mi radość i czerpię z niego wiele satysfakcji. Nigdy nie żałowałam swojej decyzji i przez wszystkie lata pracy, nie pomyślałam, że chciałabym być kimś innym. Czuje się spełniona zawodowo. Oprócz tego jestem szczęśliwą matką dwóch córek.

W wolnym czasie czytam książki, jednak najbardziej lubię spędzać czas na działce, gdzie uprawiam kwiaty i zioła. Uwielbiam także spacery oraz podróże.

 
Kinga Nowak Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Kinga Nowak

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 - Małopolski Oddział PTP

Swoją historię w pielęgniarstwie rozpoczęłam studiując w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu, gdzie w 2014 roku otrzymałam tytuł licencjatu pielęgniarstwa. Obecnie kontynuuję naukę na w/w uczelni na II stopniu kierunku pielęgniarstwa i przygotowuję się do obrony pracy magisterskiej. Swoją wiedzę pielęgniarską pogłębiam również, uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach.

Po otrzymaniu prawa wykonywania zawodu rozpoczęłam pracę na oddziale neurologii z pododdziałem udarowym w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie.

W profesjonalnym wykonywaniu obowiązków pomaga mi wiedza i doświadczenie zdobyte podczas krótkiego, bo 2,5 letniego stażu pracy oraz cenne wskazówki, których udzielają mi koleżanki z oddziału. Jestem osobą komunikatywną, opanowaną, zawsze chętną do pomocy oraz pełną empatii. Praca którą wykonuję daje mi wiele satysfakcji i dzięki niej czuję się spełniona zawodowo. Swój zawód traktuję jak pasję, którą pragnę rozwijać.

W życiu prywatnym jestem osobą otwartą. Czas wolny lubię spędzać w gronie rodziny i przyjaciół. Stres rozładowuję czytając dobrą książkę, bądź też słuchając muzyki. Uwielbiam podróże, poznawać nowe miejsca i ludzi. Staram się optymistycznie patrzeć na świat, a na co dzień kieruję się mottem: „Ciesz się małymi rzeczami, być może któregoś dnia zdasz sobie sprawę, że były to rzeczy wielkie”.

 
Katarzyna Szawłoga Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Katarzyna Szawłoga

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 - Małopolski Oddział PTP

Studia pielęgniarskie na stopniu licencjackim i magisterskim ukończyłam na Wydziale Nauk o Zdrowiu CMUJ w Krakowie.

Pracuję od roku 2014 i od początku mojej drogi zawodowej związana jestem z psychiatrią – początkowo z Oddziałem Psychiatrycznym ZOL na Wielickiej w Krakowie, obecnie realizuję się zawodowo w O/K. Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Specyfika pracy z młodzieżą jest wymagająca, a przez to daje mi dużo satysfakcji.

W wolnym czasie dużo czytam i hobbystycznie piszę wiersze.

 
Katarzyna Ganobis Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Katarzyna Ganobis

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 - Małopolski Oddział PTP

Jestem wyróżnioną absolwentką studiów licencjackich i aktualną studentką studiów magisterskich na kierunku pielęgniarstwo w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu. Od 2013 roku jestem Pielęgniarką - wtedy to w Małopolskiej Izbie Pielęgniarek i Położnych odebrałam Prawo Wykonywania Zawodu.

Od ponad 3 lat pracuję w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie na oddziale neurologii z pododdziałem udarowym. Podczas mojego krótkiego stażu pracy byłam uczestnikiem spotkań i konferencji naukowych oraz brałam czynny udział w profilaktycznej działalności szpitala jakim były między innymi Małopolskie Dni Profilaktyki 2016. Swój sukces zawdzięczam nie tylko sobie, ale przede wszystkim mojej rodzinie, moim wykładowcom, których spotkałam na swojej naukowej drodze, przełożonym, a także koleżankom ze swojego oddziału, które mnie wspierają i motywują do dalszego działania.

Uważam, że Pielęgniarka w swojej pracy zawodowej powinna być profesjonalistką: ciągle pogłębiać swoją wiedzę i łączyć ją ze zdobytymi umiejętnościami, by poziom sprawowanej nad pacjentem opieki był jak najwyższy. Oczywiście w tym wszystkim nie może zabraknąć empatii i opiekuńczości, które są tak bardzo potrzebne ludziom chorym.

Wolny czas, spędzam z rodziną i przyjaciółmi.

 
Katarzyna Czubak Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Katarzyna Czubak

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 - Świętokrzyski Oddział PTP

Jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich, kierunek pielęgniarstwo. W 2016 roku, tuż po uzyskaniu dyplomu i prawa do wykonywania zawodu rozpoczęłam pracę w Centrum Kardiologii Inwazyjnej Elektroterapii i Angiologii w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Moja przygoda w zawodzie pielęgniarki tak naprawdę dopiero zaczyna się i jeszcze wiele przede mną. Staram się pogłębiać swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Uwielbiam pracę z ludźmi a pacjenci i ich dobro jest dla mnie najważniejsze. Moja praca daje mi ogromną satysfakcję i zadowolenie.

Prywatnie jestem mamą dwóch, cudownych chłopców i mój wolny czas należy do nich. Moją pasją jest gotowanie i las (o każdej porze roku).

 
Joanna Ruszel Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Joanna Ruszel

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 - Śląski Oddział PTP

Od najmłodszych lat pomagałam ludziom i pragnęłam zostać pielęgniarką.

Dyplom ukończenia Liceum Medycznego uzyskałam w 1986 roku. Podjęłam pracę w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Oddziale Chorób Wewnętrznych. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach specjalistycznych i kwalifikacyjnych, szkoleniach i konferencjach. W 2008 roku uzyskałam tytuł licencjata pielęgniarstwa w Wyższej Szkole Zarządzania w Częstochowie.

Specjalistą w dziedzinie pielęgniarstwa zachowawczego zostałam 2010 roku. Po uzyskaniu świadectwa Studiów Podyplomowych z przygotowania pedagogicznego podjęłam pracę w szkole policealnej – wykładam przedmioty medyczne na kierunku Opiekun Medyczny. W latach 2000 – 2005 pracowałam w Domowej Opiece Paliatywnej, w latach 2002 - 2005 w Oddziale Medycyna Paliatywnej. Od roku 2006 pracuję jako pielęgniarka rodzinna w CM „Amicis” w Częstochowie.

Praca zawodowa daje mi dużo satysfakcji i spełnienia. Staram się być wsparciem dla pacjenta w różnych etapach jego życia. Zdobycie tytułu laureata w tegorocznym konkursie „Pielęgniarka Roku” na szczeblu wojewódzkim jest dla mnie wielkim wyróżnieniem i wyzwaniem.

 
Aleksandra Piekuś Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Aleksandra Piekuś

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 - Kujawsko-pomorski Oddział PTP

W 2008 roku ukończyłam studia magisterskie, kierunek pielęgniarstwo, na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum UMK. Od blisko 10 lat pracuję w Klinice Kardiochirurgii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1, im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy. Jestem specjalistą w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. W roku 2014 podjęłam studia doktoranckie na moim macierzystym Wydziale.

Realizuję się zawodowo zarówno w pracy z pacjentem, jak i działalności dydaktycznej Uczelni.

Biorę czynny udział w licznych konferencjach naukowych. Uważam że, rozwój profesjonalnego pielęgniarstwa w Polsce powinien być skierowany na większą samodzielność zawodu.

Moją pasją są podróże piesze i rowerowe oraz książki o tematyce kryminalnej i fantastyka.

 
Ewelina Kut Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Ewelina Kut

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 - Podkarpacki Oddział PTP

Mam 27 lat, jestem pielęgniarką pracującą w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie na oddziale Neurologii z Pododdziałem Leczenia Udaru Mózgu.

W 2012 ukończyłam studia licencjackie na kierunku Ratownictwo Medyczne na Uniwersytecie Rzeszowskim. Natomiast w 2015 otrzymałam prawo wykonywania zawodu kończąc kierunek pielęgniarstwo w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej. Obecnie kończę studia magisterskie. Oddział Neurologii jest dla mnie pierwsza praca w której swoja wiedze i umiejętności mogłam wykorzystać dla dobra pacjenta.

Dzięki koleżankom i kolegom z zespołu dyżur jest dla mnie przyjemnością a chęć pomocy innym spełnieniem zawodowych aspiracji.

 
Renata Nowak Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Renata Nowak

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 - Pomorski Oddział PTP

Moja przygoda z pielęgniarstwem zaczęła się w 2008 roku kiedy to podjęłam studia I stopnia na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Po ich ukończeniu z wynikiem bardzo dobrym w 2011 roku uzyskałam prawo wykonywania zawodu. Trzy lata nauki i praktyk zawodowych rozbudzały i podsycały moją ciekawość, chęć niesienia pomocy i rozwoju, dlatego od razu rozpoczęłam studia II stopnia i w 2013 roku ukończyłam je również z wynikiem bardzo dobrym.

Jednocześnie w 2012 roku podjęłam pracę w pierwszej placówce którą był Szpital im. św. Rodziny w Rudnej Małej koło Rzeszowa na oddziale Ortopedii i Chirurgii Ogólnej. Obecnie pracuję w klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywam uczestnicząc również w wielu szkoleniach, konferencjach, kursach. W listopadzie ubiegłego roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki.

Od 2015 roku aktywnie biorę udział w działaniach Stowarzyszenia Na Rzecz Ratownictwa „Adiutare” w Gdańsku.

Praca i rozwój zawodowy pochłaniają dużą część mojego czasu, mimo to staram się nie zaniedbywać pozostałych pasji i rozwijać zainteresowania związane z psychologią, literaturą, turystyką górską, muzyką, podróżami.

Rodzina i Przyjaciele dają mi siłę i odwagę, a każdy pacjent jest sensem i celem wszystkich moich zawodowych działań. Udział w konkursie „Pielęgniarka Roku” jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i wyzwaniem. Cieszę się, że mogę reprezentować województwo Pomorskie na etapie krajowym.

 
Katarzyna Ewa Tokarzewicz Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Katarzyna Ewa Tokarzewicz

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 - Podlaski Oddział PTP

Magister pielęgniarstwa, specjalista pielęgniarstwa zachowawczego.

Swoją pracę zawodową rozpoczęłam w 1996 r. w SPZOZ w Hajnówce na Oddziale Chorób Wewnętrznych, który również obecnie jest moim miejscem pracy. Od kilku lat wykonuję obowiązki pielęgniarki endoskopowej. Swoje doświadczenie zawodowe wzbogaciłam pracując kilka lat we Włoszech.

Zawód, który wybrałam wymaga ciągłego doskonalenia, dlatego też staram się pogłębiać swoją wiedzę, czytając literaturę specjalistyczną oraz uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Praca daje mi wiele satysfakcji, mimo iż nie jest łatwa i wiąże się z dużą odpowiedzialnością oraz stresem.

Wolny czas najchętniej spędzam ze swoją rodziną.

 
Lista Finalistek II etapu KPR Drukuj Email
Piel Roku
23.01.2017.
W imieniu Komisji Konkursowej XII KPR
prezentujemy listę Finalistek II etapu Konkursu
Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2016

 

L.p Oddział PTP Imię i nazwisko Miejsce pracy
  1. Mazowiecki

Anna Boguszewska

 

SPSK im. W. Orłowskiego, Warszawa

 

  2. Podkarpacki

Ewelina Kut

Małgorzata Kosior

Wojewódzki Szpital Kliniczny nr. 2, Rzeszów

Wojewódzki Szpital Kliniczny nr. 2, Rzeszów

  3. Lubelski

Agata Szlachta

Edyta Kocot

Aneta Góźdź-Pawłasek

Szpital Kliniczny nr. 4, Lublin

Szpital Kliniczny  nr. 4, Lublin

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, Lublin

  4. Śląski Joanna Ruszel Centrum Medyczne ,,Amicus”, Częstochowa
  5. Podlaski

Katarzyna Ewa Tokarzewicz

 

SP ZOZ, Hajnówka
  6. Kujawsko-pomorski Aleksandra Piekuś Szpital Uniwersytecki nr. 1, Bydgoszcz
7. Świętokrzyski

Katarzyna Czubak

 

G.V.M Carint. Ostrowiec Świętokrzyski

 

  8. Dolnośląski Barbara Guździoł Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Wrocław
  9. Warmińsko-mazurski

Adrianna Rożniecka

 

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy, Olsztyn
10. Łódzki

Joanna Czerwińska

Danuta Olejnik

Centralny Szpital Kliniczny, Ośrodek Pediatryczny, Łódź

Instytut ,,Centrum Zdrowia Matki Polki”, Łódź

11. Pomorski Renata Nowak Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Gdańsk
12. Wielkopolski

Małgorzata Frankiewicz-Stępniewska

Paulina Wróbel

SP ZOZ, Gniezno

 

Wojewódzki Szpital Zespolony, Kalisz

13. Małopolski

Kinga Nowak

Katarzyna Ganobis

Katarzyna Szawłoga

Szpital Powiatowy, Chrzanów

Szpital Powiatowy, Chrzanów

Szpital Uniwersytecki, Kraków

14. Opolski Aneta Wojczyk Szpital Wojewódzki, Opole
 
Kandydaci do Konkursu z Oddziału Białystok Drukuj Email
Piel Roku
20.01.2017.

„Pielęgniarka Roku 2016” - Kandydaci do Konkursu z Oddziału Białystok

 1. Alina Nazaruk –SP ZOZ Hajnówka
 2. Katarzyna Ewa Tokarzewicz - SP ZOZ Hajnówka
 3. Renata Żukowicka - SP ZOZ Hajnówka
 4. Małgorzata Fal - SP ZOZ Hajnówka
 5. Katarzyna Pyra – Białostockie Centrum Onkologii
 6. Kinga Bielska - Białostockie Centrum Onkologii
 7. Paulina Sadowska - Białostockie Centrum Onkologii
 8. Magdalena Prusator - Białostockie Centrum Onkologii
 9. Ewa Komorowska – Szpital Wojewódzki w Łomży
 10. Anita Narewska - Szpital Wojewódzki w Łomży
 11. Edyta Górska - Szpital Wojewódzki w Łomży

Laureaci II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016

I miejsce - Katarzyna Ewa Tokarzewicz - SP ZOZ Hajnówka

II miejsce - Kinga Bielska - Białostockie Centrum Onkologii
Paulina Sadowska - Białostockie Centrum Onkologii

III miejsce - Magdalena Prusator - Białostockie Centrum Onkologii
Alina Nazaruk –SP ZOZ Hajnówka

Serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom za udział w II etapie Konkursu. Gratulujemy finalistkom etapu wojewódzkiego, a Pani Katarzynie Tokarzewicz życzymy sukcesu na III etapie postępowania konkursowego.

PRZEWODNCZĄCA
Zarządu Oddziału PTP w Białymstoku
dr n. med. Matylda Sierakowska

 
Gratulacje dla Finalistów etapu wojewódzkiego Drukuj Email
Piel Roku
13.01.2017.

W imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego składam bardzo gorące gratulacje dla wszystkich koleżanek i kolegów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w tegorocznych eliminacjach wojewódzkich KPR 2016.

 
KOMUNIKAT nr 2 XII Ogólnopolskiego Konkursu "Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2016" Drukuj Email
Piel Roku
13.01.2017.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Ogólnopolskiego Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2016 mam zaszczyt poinformować, że tematem przewodnim III etapu tegorocznej edycji Konkursu jest:

„Bezpieczna pielęgniarka = bezpieczny pacjent”

Finał tegorocznego XII Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2016 odbędzie się dnia 23-24 marca w Warszawie.

 
Miejsca II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 Drukuj Email
Piel Roku
11.01.2017.

Uprzejmie informujemy, że zbliża się termin II etapu Konkursu Pielęgniarka / Pielęgniarz Roku 2016.

Odbędzie się on 13 stycznia ( piątek ) o godz. 12:00 w lokalizacjach zaplanowanych przez Wojewódzkie Oddziały PTP.

Poniżej, szczegółowy wykaz adresów.

Czytaj
 
XII Ogólnopolski Konkurs "Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2016" Drukuj Email
Piel Roku
18.11.2016.


Z ogromną przyjemnością przekazujemy Państwu 1 numer Newslettera PTP, poświęcony Konkursowi Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2016.


1. Szpital magnes;
2. Wywiad Marzena Nowomińska
3. Wywiad Beata Jurkiewicz
4. Regulamin XII Ogólnopolskiego Konkursu „Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2016”
5. Karta zgłoszenia uczestnika konkursu
6. Harmonogram ogólny KPR 2016
 
Laureatki Konkursu Pielęgniarka Roku 2015 Drukuj Email
Piel Roku
11.04.2016.

Z ogromną przyjemnością informujemy o zwycięzcach tegorocznego Finału Konkursu Pielęgniarka Roku 2015. Główna Komisja Konkursowa podczas Gali Konkursu, która odbyła się 8 kwietnia w Warszawie, ogłosiła nazwiska zwycięzców:

Marzena Nowomińska 1. I miejsce czyli Pielęgniarką Roku 2015 została mgr Marzena Nowomińska

 z Lubelskiego  Oddziału  PTP, zatrudniona w Oddziale  Nefrologii
i Nadciśnienia Tętniczego, w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie ale także pielęgniarka opieki długoterminowej.

„O zawodzie pielęgniarki marzyłam od dziecka i nie wyobrażam sobie, żebym mogła robić w życiu coś innego. Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Bardzo lubię swoją pracę i staram się ją wykonywać sumiennie, rzetelnie i z pasją, najlepiej jak tylko potrafię. Dobro pacjenta jest dla mnie sprawą priorytetową.” 3 marca 2016.

Renata Grabowska 2. II miejsce zdobyła mgr Renata Grabowska, specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego,

 z Kujawsko-Pomorskiego  Oddziału  PTP,zatrudniona w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2
im dr Jana Biziela, w Klinice Alergologii, Immunologii Klinicznej i Chorób Wewnętrznych 
w Bydgoszczy.

Marzena Slendak 3. III miejsce zdobyła mgr Marzena Slendak,  specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii,

 z Łódzkiego  Oddziału  PTP, zatrudniona w Oddziale Intensywnej Terapii i Anestezjologii dla Dzieci  w SP ZOZ Centralnym Szpitalu Klinicznym UM w Łodzi , Ośrodku  Pediatrycznym  
im. Marii Konopnickiej ale także pielęgniarka neonatologicznego zespołu wyjazdowego SN.

W imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego oraz naszych wszystkich członków serdecznie gratulujemy Zwycięzcom oraz wszystkim Finalistkom.

Sylwetka Pielęgniarki Roku w załączeniu.

Galeria zdjęć

gallery1gallery1gallery1
gallery1gallery1gallery1
gallery1gallery1gallery1
gallery1gallery1gallery1
gallery1gallery1gallery1
gallery1gallery1gallery1
gallery1gallery1gallery1
gallery1gallery1gallery1
 
Gratulacje Drukuj Email
Piel Roku
19.04.2016.

Szanowni Państwo,
Chciałabym serdecznie jeszcze raz podziękować wszystkim Finalistkom XI Konkursu Pielęgniarka Roku za udział w tak ważnym wydarzeniu dla naszego środowiska.

Dziękuję za wsparcie i pomoc przy organizacji Gali naszym Partnerom, Członkom Towarzystwa i wszystkim tym osobom, które przyczyniły się do sukcesu naszego przedsięwzięcia.

BARDZO DZIĘKUJĘ
i ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W XII KONKURSIE PIELĘGNIARKA ROKU
dr. n. o zdr. Grażyna Wójcik

 
Nasi partnerzy - XI Konkurs Pielęgniarka Roku Drukuj Email
Piel Roku
31.03.2016.Naczelna Rada v9 ziaja


Departament Pielęgniarek i Położnych w Ministerstwie Zdrowia

Beskidzka Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Bielsku-Białej

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Gorzowie Wielkopolskim

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Ciechanowie

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Lublinie

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Elblągu

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Wałbrzychu

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Płocku

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy

Świętokrzyska Izba Pielęgniarek i Położnych w Kielcach

Okręgowa izba pielęgniarek i Położnych w Radomiu,

DRUGAZ PPHU Majewski Jacek ul. Żeromskiego 44, Białobrzegi

ABOOK Sp. Z O.O. ul. Brzostowska 22, Warszawa

Inter Polska SA

Do-Med Domowa Opieka Medyczna

 
Zaproszenie na Galę IX Konkursu Pielęgniarka Rou 2015 Drukuj Email
Piel Roku
31.03.2016.
Image Image

 

Image

Nasi partnerzy - XI Konkurs Pielęgniarka Roku 2015

 
Komunikat Organizacyjny dotyczący Gali XI Konkursu Pielęgniarka Roku 2015 Drukuj Email
Piel Roku
04.03.2016.

Szanowni Państwo,

Zgodnie z ustaleniami Zarządu Głównego PTP z dnia 24 lutego 2016 roku oraz uwzględniając uwagi i sugestie środowiska dotyczące stroju obowiązującego dla uczestniczek III etapu Konkursu Pielęgniarka Roku - Przewodnicząca Głównej Komisji Konkursowej rekomenduje następujące wymogi wizerunkowe dla laureatek tegorocznego KPR 2015.

1. Dnia 7 kwietnia 2016 roku na przesłuchaniach III etapu konkursu, laureatki obowiązuje strój dowolny spełniający przyjęte kryteria stroju formalnego w tym także pielęgniarskiego stroju galowego.

2. Na Galę dnia 8 kwietnia 2016 roku rekomendowany jest pielęgniarski strój galowy. Dla osób dla których nie jest możliwe spełnienie tego wymogu - strój formalny.

3. Komisja Konkursowa zwraca się z prośbą do Oddziałów Wojewódzkich PTP o wsparcie laureatów w zabezpieczeniu stroju galowego dla laureatów ze swojego Oddziału,

Pragnę przypomnieć, że galowy strój pielęgniarski jest zgodny z stanowiskiem XV Krajowego Zjazdu PTP z roku 2010 - w załączeniu treść stanowiska PTP.

Z poważaniem
Bożena Gorzkowicz
Przewodnicząca Głównej Komisji Konkursowej

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 63 - 93 z 155