Polecamy
wmpp

http://www.ptp.na1.pl/images//50%20lat%20ptp%20przewodnicz%B1ce.bmp

Najnowsze
Sonda
Czy popierasz akcję "Tylko mój brat mówi do mnie 'siostro'"?
 
Czy przeszkadza Ci gdy pacjent zwraca się do Ciebie "siostro"?
 
Odwiedziny

Pielęgniarka Roku
Iwona Cichocka Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Iwona Cichocka

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Dolnośląski Oddział PTP

Jestem pielęgniarką anestezjologiczną od 18 lat. Pracuję w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu w Dziale Bloków Operacyjnych, uczestnicząc w znieczulaniu dzieci i dorosłych. Swoją pracę zawodową rozpoczęłam w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 we Wrocławiu. W 2000 roku ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Pielęgniarstwa i Zdrowia Publicznego uzyskując tytuł magistra pielęgniarstwa.

Podnosząc kwalifikacje zawodowe ukończyłam liczne szkolenia i kursy, w tym specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki, uzyskując tytuł pielęgniarki specjalisty w wyżej wymienionej dziedzinie. Pogłębianie wiedzy i umiejętności zawodowych jest wyrazem mojego zaangażowania w pracę pielęgniarki anestezjologicznej oraz chęci podnoszenia jakości sprawowanej przeze mnie opieki pielęgniarskiej.

W wolnym czasie lubię wędrówki po górach oraz dobrą książkę.

 
Anna Gajek Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Anna Gajek

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Świętokrzyski Oddział PTP

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu. Studia magisterskie ukończyłam w Instytucie Pielęgniarstwa i Położnictwa w 2016 roku. Obecnie jestem na finiszu kształcenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego i przygotowuję się do egzaminu na jesień 2018 roku.

Po ukończeniu Medycznego Studium Zawodowego w Morawicy rozpoczęłam pracę w Szpitalu Miejskim na oddziale wewnętrznym. W roku 2000 zatrudniłam się w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy na męskim oddziale psychiatrycznym, gdzie pracuję do dziś. Dodatkowo od 2005 roku pracuję z seniorami w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym i Rehabilitacyjnym w Bilczy.

Swoją wiedzę pogłębiam biorąc udział w konferencjach i szkoleniach. Posiadam kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa psychiatrycznego i opieki długoterminowej oraz kursy specjalistyczne i dokształcające.

W życiu prywatnym jestem żoną i szczęśliwą mamą tegorocznego maturzysty. Czas wolny staram się poświęcać najbliższym, lubię morze i caravaning. Jako laureatka II etapu konkursu mam zaszczyt reprezentować swoje województwo w eliminacjach ogólnopolskich.

 
Małgorzata Grabska Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Małgorzata Grabska

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Kujawsko-pomorski Oddział PTP

Dyplom pielęgniarki otrzymałam w 1995 roku kończąc Liceum Medyczne w moim mieście, czyli Świeciu.

Pierwszą pracę podjęłam na Oddziale Noworodkowym w Regionalnym Szpitalu w Grudziądzu, gdzie pracowałam przez rok. To były czasy, kiedy było bardzo dużo pielęgniarek i dla osób reprezentujących nasz piękny zawód nie było pracy. Od 2001 roku jestem związana z Wojewódzkim Szpitalem dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dra J. Bednarza w Świeciu. Pracuję na oddziale ogólnopsychiatrycznym żeńskim. W międzyczasie w roku 2010 ukończyłam studia licencjackie pomostowe a w roku 2013 studia magisterskie w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytet Mikolaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Wiosną 2016 roku ukończyłam specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego, a w grudniu tego samego roku zostałam pielęgniarką oddziałową. W chwili obecnej jestem studentką studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu na kierunku Zarządzanie i kontrola w podmiotach leczniczych.

Prywatnie mam 2 synów. Lubię czytać książki, interesuje mnie dobre kino i kocham podróże.

 
Diana Karolina Maniak Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Diana Karolina Maniak

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Warmińsko-mazurski Oddział PTP

Jestem absolwentką studiów pierwszego i drugiego stopnia na kierunku Pielęgniarstwo Wydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Aktualnie kontynuuję naukę na studiach III stopnia w Collegium Medicum na Wydziale Lekarskim UWM w Olsztynie. W międzyczasie ukończyłam także studia licencjackie na kierunku Fizjoterapia Olsztyńskiej Szkoły Wyższej. Zarówno w trakcie studiów jak i okresie pracy doskonalę swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w konferencjach, warsztatach szkoleniowych i kursach.

W 2016 roku podjęłam pracę w Wojewódzki Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie w Oddziale Klinicznym Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Onkologicznej. Aktualnie nie wyobrażam sobie pracy w oddziale o innej specyfice niż zabiegowa. Doskonalę także swoje umiejętności dydaktyczne kształcąc studentów kierunku Pielęgniarstwo w pracowni umiejętności pielęgniarskich.

Czuję ogromny zaszczyt mogąc reprezentować szpital i województwo Warmińsko- Mazurskie w ogólnopolskim etapie tak prestiżowego dla pielęgniarek konkursu. W wolnych chwilach, chociaż nie mam ich zbyt wiele, lubię spędzić wieczór z dobrą książką bądź spotykając się z przyjaciółmi.

 
Barbara Bonisławska Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Barbara Bonisławska

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Warmińsko-mazurski Oddział PTP

Zawód pielęgniarki zaszczepiła we mnie moja mama, za co jej bardzo dziękuję.

Ukończyłam Liceum Medyczne Wydział Pielęgniarstwa uzyskując tytuł Pielęgniarki Dyplomowanej. Pierwszą pracę podjęłam w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie w oddziale kardiologii z OINK. Zainteresowana bardzo tę dziedziną medycyny postanowiłam rozwijać się i poznawać głębsze tajniki serca. Od 2005 roku realizuję się wykonując zawód pielęgniarki w interdyscyplinarnym oddziale kardiochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie, który został objęty honorowym patronatem przez wielki autorytet prof. dr hab. n. med. Zbigniewa Religę. W 2008 r. uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii, a następnie tytuł licencjata pielęgniarstwa. Obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich na kierunku Pielęgniarstwo Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Warmińsko-mazurskiego w Olsztynie.

Ponadto systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje podyplomowe uczestnicząc w kursach kwalifikacyjnych i specjalistycznych, a także z wielką przyjemnością uczestniczę w konferencjach szkoleniowo-naukowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z innymi pielęgniarkami poprzez rolę wykładowcy w Ośrodkach Kształcenia Podyplomowego. Z wielką satysfakcją będę reprezentować warmińsko-mazurskie środowisko pielęgniarskie w prestiżowym Konkursie Pielęgniarka/Pielęgniarz roku 2017.

Prywatnie uwielbiam naturę, fascynuje mnie praca we własnym ogrodzie i spędzanie czasu na łonie natury. Latem jeżdżę na rowerze, zimą na nartach, a wieczorem lubię dobry film i ciepło domowego „ogniska”.

 
Katarzyna Panasiuk Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Katarzyna Panasiuk

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Podlaski Oddział PTP

Przygodę z pielęgniarstwem rozpoczęłam w 2009 roku na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. W 2012 roku ukończyłam licencjat pielęgniarstwa i kontynuowałam naukę na studiach drugiego stopnia. Od 2013 roku do chwili obecnej pracuję w SP ZOZ Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku na Oddziale Chorób Wewnętrznych, Diabetologii, Endokrynologii i Reumatologii. W 2014 uzyskałam tytuł magistra pielęgniarstwa. Od 2016 roku pracuję dodatkowo w poz. Jesienią 2017 uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego.

Chętnie uczestniczę w kursach i szkoleniach podnoszących wiedzę i umiejętności. Praca w zawodzie pielęgniarki przynosi mi wiele satysfakcji. W czasie wolnym lubię pracę w  ogrodzie i czytanie książek.

 
Anna Mielech Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Anna Mielech

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Śląski Oddział PTP

Jestem absolwentką Liceum Medycznego im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle. Pierwszą pracę podjęłam w Centralnym Szpitalu Klinicznym Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach i z tym miastem jestem związana do dziś. Moim miejscem pracy na wiele lat stała się Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii, gdzie zdobywałam swoje umiejętności zawodowe. Kończąc kurs kwalifikacyjny dla pielęgniarek anestezjologicznych, a następnie specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki, zostałam pielęgniarką anestezjologiczną. Ukończyłam również studia magisterskie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Ciągle rozwijam się zawodowo, biorąc udział w wielu konferencjach i szkoleniach. Obecnie pracuję w Szpitalu Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów w Katowicach i uczęszczam na studia podyplomowe z zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Praca pielęgniarki wymaga ode mnie dużego zaangażowania i energii, ale daje mi równocześnie poczucie spełnienia i satysfakcję. Wykonując swój zawód, mogę pomagać drugiemu człowiekowi. Lubię dobre kino, czytanie książek, Katowice i rodzinne strony. Bardzo cenię sobie czas spędzony z przyjaciółmi i rodziną.

 
Justyna Zych Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Justyna Zych

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Śląski Oddział PTP

Pielęgniarskie studia licencjackie ukończyłam na Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu w 2009 roku i jednocześnie rozpoczęłam studia magisterskie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Od 6 lat pracuję na Oddziale Neurologii i Udarowym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. NMP w Częstochowie. Obecnie jestem uczestniczką szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego. Jestem aktywną i bierną uczestniczką konferencji naukowych. Moim głównym obszarem badań jest udar mózgu. W wolnych chwilach prowadzę wykłady informacyjne dla seniorów w Centrum Aktywności Seniorów w Częstochowie propagując wiedzę z zakresu udaru mózgu, schorzeń wieku podeszłego, zdrowego stylu życia oraz pielęgnacji osób starszych. Lubię pracę z seniorami i spełniam się zawodowo mogąc dzielić się swoją wiedzą z innymi.

W życiu prywatnym jestem szczęśliwą żoną i mamą 2 cudownych dzieci. W wolnym czasie kocham spędzać chwile z rodziną na łonie natury.

 
Anna Sztal Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Anna Sztal

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Lubelski Oddział PTP

Jestem absolwentką Medycznego Studium Zawodowego im. Stanisława Liebharta w Lublinie. Po uzyskaniu prawa wykonywania zawodu podjęłam pracę na Oddziale Neurochirurgii i Neurochirurgii Dziecięcej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie, gdzie pracuję do dnia dzisiejszego. W 2011 roku uzyskałam tytuł licencjata pielęgniarstwa na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie a obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W ubiegłym roku uzyskałam tytuł Pielęgniarki Specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego.

Praca na Oddziale Neurochirurgii wymaga dużo energii i zaangażowania. Każdy dyżur jest inny, przynosi nowe wyzwania i doświadczenia. Znacznym wsparciem jest zgrany zespół i dobra atmosfera. Pomoc drugiemu człowiekowi daje wiele satysfakcji, a wszystko to sprawia, że zawód pielęgniarki jest zawodem niezwykłym i rozwijającym.

Wolny czas spędzam z rodziną, mężem i dwójką dzieci. Lubię pracę w ogrodzie oraz wyprawy rowerowe, te krótkie i te dłuższe. Bardzo miło wspominam wyprawę do Rumunii, gdzie wspólnie z mężem przejechaliśmy naszymi jednośladami ponad 500 km po tym pięknym kraju.

 
Katarzyna Tarkowska Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Katarzyna Tarkowska

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Podkarpacki Oddział PTP

W 2008 roku ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pielęgniarstwo, a w 2016 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego.

Pracę w zawodzie pielęgniarki rozpoczęłam w 2010 roku w Przychodni Specjalistyczno - Diagnostycznej, jednakże praca w przychodni nie przynosiła mi satysfakcji w związku z tym w 2013 roku podjęłam pracę w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie na Oddziale Chorób Wewnętrznych, Nefrologii i Endokrynologii z Pracownią Medycyny Nuklearnej. W chwili obecnej od prawie roku pracuję w Hospicjum im. Św. Jadwigi w Przeworsku, na oddziale stacjonarnym oraz obejmuję opieką pacjentów w ramach Hospicjum domowego.

Aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę stale podnoszę swoje kwalifikacje i wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach i konferencjach.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną oraz mamą trójki urwisów - dwu córeczek i synka. Bardzo cenię czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi. Lubię czytać książki o różnorodnej tematyce.

 
Renata Nowak Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Renata Nowak

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Mazowiecki Oddział PTP

Jestem absolwentką Liceum Medycznego im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu, gdzie uzyskałam dyplom pielęgniarki. Początki mojej pracy zawodowej związane były z pracą na Sali Intensywnego Nadzoru przy Oddziale Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Miejskim w Łowiczu. W 2001 roku podjęłam pracę w Warszawie, początkowo w Szpitalu Wolskim na Oddziale Kardiologii, a od 2007 roku w CSK MSWiA w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii gdzie pracuję do dziś.

W 2015 roku ukończyłam specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i uzyskałam tytuł specjalisty. Obecnie kontynuuję na tej samej uczelni studia magisterskie. Posiadam również wykształcenie pedagogiczne i tytuł mgr filologii polskiej, mam za sobą okres pracy w Gimnazjum nr 3 w Skierniewicach jako nauczyciel polonista.

Przez cały okres swojej pracy zawodowej podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

Jest dla mnie zaszczytem reprezentowanie Mazowsza, Koleżanek i Kolegów pracujących w CSK MSWiA w finale Konkursu Pielęgniarka/ Pielęgniarz Roku 2017.

 
Joanna Dudek Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Joanna Dudek

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Małopolski Oddział PTP


Pochodzę z Sanoka, ale swoją drogę zawodową związałam z Krakowem. Studia licencjackie na kierunku pielęgniarstwo ukończyłam na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Edukację na poziomie magisterskim kontynuuję na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie.

Od momentu uzyskania Prawa Wykonywania Zawodu pracuję w Centrum Urazowym Medycyny Ratunkowej i Katastrof w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Ortopedii i Obrażeń Wielonarządowych, gdzie mogę doskonalić swoje umiejętności, poszerzać wiedzę, zdobywać doświadczenie oraz uczyć się pracy z pacjentem. Jako pielęgniarka spełniam się zawodowo i na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie robić nic innego. Pielęgniarstwo dało mi dużo pewności siebie i wiary we własne siły i możliwości.

Moją pasją jest sport, a w szczególności siatkówka i tenis ziemny.

 
Sandra Dettlaff Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Sandra Dettlaff

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017
Pomorski Oddział PTP


Studia pielęgniarskie stopnia licencjackiego ukończyłam na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz konferencjach.
Po otrzymaniu prawa wykonywania zawodu w 2016 roku rozpoczęłam prace na Oddziale Chorób Wewnętrznych w Puckim Szpitalu. Zawód pielęgniarki daje mi dużo satysfakcji. Moim marzeniem jest w niedługim czasie rozpocząć specjalizację.
Bardzo cieszę się z tytułu finalistki, to dla mnie ogromny zaszczyt reprezentować szpital oraz całe województwo pomorskie na ogólnopolskim etapie konkursu.
Prywatnie jestem szczęśliwą mamą i żoną, najważniejsza dla mnie jest rodzina.
W wolnym czasie lubię czytać książki, spacerować i podziwiać piękno przyrody. Kocham wyprawy w góry oraz zwierzęta, którym również staram się pomagać.

 
Lista Finalistów II etapu KPR 2017 Drukuj Email
Piel Roku
09.11.2017.

W imieniu Komisji Konkursowej XIII KPR prezentujemy listę Finalistów II etapu Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017

L.p

Oddział PTP

Imię i nazwisko

Miejsce pracy

1.

Mazowiecki

Renata Nowak

CSK MSWiA, Warszawa

2.

Podkarpacki

Katarzyna Tarkowska

Hospicjum im. św. Jadwigi, Przeworsk s. c.

3.

Lubelski

Anna Sztal

SPSK nr 4, Lublin

4.

Śląski

Justyna Zych

Anna Mielech

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Częstochowa

Szpital Zakonu Bonifratrów, Katowice

5.

Podlaski

Katarzyna Panasiuk

Wojewódzki Szpital Zespolony, Białystok

6.

Warmińsko-mazurski

Barbara Bloch

Barbara Bonisławska

Diana Karolina Maniak

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Olsztyn

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Olsztyn

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Olsztyn

7.

Kujawsko-pomorski

Małgorzata Grabska

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu

8.

Świętokrzyski

Anna Gajek

Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii, Morawica

9.

Dolnośląski

Iwona Cichocka

Uniwersytecki Szpital Kliniczny, Wrocław

10.

Łódzki

Anna Janota

SP ZOZ CSK UM Ośrodek Pediatryczny , Łódź

11.

Pomorski

Sandra Dettlaff

Szymon Bielicki

Szpital Pucki Sp. z o. o., Puck

Szpital Specjalistyczny, Wejherowo

12.

Wielkopolski

Anna Woźnica

SPSK nr 2, Poznań

13.

Małopolski

Joanna Dudek

Szpital Uniwersytecki, Kraków

14.

Zachodniopomorski

Agnieszka Grzelak

Ewa Kubecka

SPSK nr 2 PUM, Szczecin

SPSK nr 1 PUM, Police

 

Zobacz wszystkie finalistki Konkursu Pielęgniarka Roku 2017

 
Miejsca II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2017 Drukuj Email
Piel Roku
04.03.2018.

Uprzejmie informujemy, że zbliża się termin II etapu Konkursu Pielęgniarka / Pielęgniarz Roku 2017.

Odbędzie się on 8 marca ( czwartek ) o godz. 12:00 w lokalizacjach zaplanowanych przez Wojewódzkie Oddziały PTP.

Poniżej, szczegółowy wykaz adresów.

Czytaj
 
III Etap Konkursu Pielęgniarka Roku 2017 Drukuj Email
Piel Roku
20.02.2018.Pobierz komunikat
 
Przedłużenie terminu Konkursu Pielęgniarka Roku 2017 Drukuj Email
Piel Roku
20.01.2018.
Informacja o przedłużeniu
 
XIII Ogólnopolski Konkurs "Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2017" - Komunikat nr 1 Drukuj Email
Piel Roku
09.11.2017.
Informacje dodatkowe:

  • Iwona Miliszewska
    ul. Reymonta 8/12, 01-842 Warszawa
    Tel. 22 39 81 872, Kom. 530 553 324
    e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Załącznik:

  1. Karta Zgłoszenia
  2. Regulamin Ogólny KPR 2017
  3. Regulamin Szczegółowy III etapu KPR 2017
 
Laureatki Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 Drukuj Email
Piel Roku
27.03.2017.

Z ogromną przyjemnością informujemy o zwycięzcach tegorocznego Finału Konkursu Pielęgniarka Roku 2016. Główna Komisja Konkursowa podczas Gali Konkursu, która odbyła się 23 marca w Warszawie, w Teatrze Ateneum, ogłosiła nazwiska zwycięzców:

Kinga Nowak I miejsce oraz tytuł Pielęgniarki Roku 2016 zdobyła lic. piel. Kinga Nowak

reprezentantka Oddziału PTP w Krakowie, zatrudniona w Oddziale Neurologii z pododdziałem udarowym w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie

Renata Nowak II miejsce zajęła mgr Renata Nowak

reprezentantka Oddziału PTP w Gdańsku, zatrudniona w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Paulina WróbelIII miejsce zajęła mgr Paulina Wróbel

reprezentantka Oddziału PTP w Poznaniu, zatrudniona w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu.

W imieniu Zarządu Głównego wszystkim laureatkom bardzo serdecznie gratulujemy.

Galeria zdjęć

gallery1gallery1gallery1
gallery1gallery1gallery1
gallery1gallery1gallery1
gallery1gallery1gallery1
gallery1gallery1gallery1
gallery1gallery1gallery1
gallery1gallery1gallery1
gallery1gallery1gallery1

Zdjęcia: Wojciech Sieńko

 
Program Gali XII Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2016 Drukuj Email
Piel Roku
16.03.2017.

Uroczysta gala tegorocznego XII Konkursu Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku 2016 odbędzie się dnia 23 marca w Warszawie. Poniżej przedstawiamy program.

 
Barbara Guździoł Drukuj Email
Piel Roku
20.03.2015.
Barbara Guździoł

finalistka II etapu Konkursu Pielęgniarka Roku 2016 - Dolnośląski Oddział PTP

Dołączyłam do grona pielęgniarek w 2013 roku, kończąc studnia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Tradycje pielęgniarskie w mojej rodzinie obecne są od kilku pokoleń. Moja prababcia Apolonia pracowała przed II wojną światową w szpitalu w Jarosławiu, a babcia Władysława pomagała chorym jako siostra PCK. Moje cechy charakteru oraz chęć pomocy innym utwierdziły mnie w wyborze zawodu.

Od 2014 roku pracuję na X Oddziale Chorób Wewnętrznych w WSS im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu. Dodatkowo od 2016 roku pracuję również w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Małkowicach, gdzie panuje rodzinna i przyjazna atmosfera. Chcąc rozwijać swoje umiejętności oraz podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe w 2015 roku uzyskałam tytuł magistra pielęgniarstwa. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji internistycznej.

Praca z pacjentami daje mi wiele satysfakcji, choć niekiedy bywa bardzo ciężko. W każdej sytuacji mogę liczyć na pomoc ze strony moich koleżanek pielęgniarek oraz rodziny.

Prywatnie realizuję się jako szczęśliwa żona. Wraz z mężem w wolnych chwilach wybieramy się na wycieczki w poszukiwaniu przygód. Bardzo lubimy wędrować po górach i spacerować po plaży. W tym roku czeka nas wielka przygoda w nowej roli – roli rodziców.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 32 - 62 z 155